ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ НАШОГО УЧИЛИЩА

24 лютого 2022 року росія віроломно напала на Україну, почалася війна.

Героїчне протистояння наших військовослужбовців загарбникам змусили багатьох з нас переосмислити свою роль та місце у системі обороноздатності нашої Батьківщини.

З перших днів війни колектив училища приєднався до загальнонаціонального руху спротиву агресору.

Наші працівники та учні виготовляють прапори, бафи, балаклави, тактичні рукавички, нарукавні відмітні пов’язки, здійснюють ремонт одягу для військовослужбовців Збройних сил України і внутрішньо переміщених осіб, надають їм перукарські послуги.

Ми переконані, що Україна захищає свою свободу і свій європейський вибір, захищає своє бажання і право бути в сім’ї розвинених, демократичних держав, зрештою, захищає весь цивілізований світ від рашизму як форми деструктивної політичної ідеології.

Перемога буде за нами, слава Україні!