ПОСВЯТА У ПЕРШОКУРСНИКИ

13 вересня на базі спортивного комплексу Національного університету «Одеська юридична академія» пройшла посвята учнів училища у першокурсники.

З цінними і важливими настановами та словами привітання до студентів звернувся Президент університету Сергій Васильович Ківалов. Традиційно, Сергій Васильович вручив першокурсникам учнівський квиток.

Привітати колектив учнів, студентів і викладачів НУ «ОЮА» завітали почесні гості, серед яких народні депутати України, керівництво Одеської обласної прокуратури і Головного управління Національної поліції в Одеській області, начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області, голови судів та представники духовенства.

Варто відзначити, що цього року дружня сім’я нашого училища поповнилася 216 новими учнями.

Дорогі учні, вітаємо Вас тепер уже із справжнім початком навчального року, адже саме після таких урочистостей ви вважаєтеся такими, що пройшли не тільки усі формальні вимоги до зарахування, а й святкові теж.