ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 1 КУРСУ НАВЧАННЯ!

31 серпня учні, зараховані на 1 курс навчання, мають прибути до училища за адресою вул. Мельницька 24а для зустрічі з класними керівниками / майстрами виробничого навчання з метою особистого знайомства та інформування про організацію навчального процесу перед початком навчального року.
У залежності від професії встановлено наступний графік:
09:00 – перукарі
10:00 – кравці
11:00 – адміністратори
Доступ до корпусу – через два окремі входи (зі сторони вул. Балківська).
Поіменні списки груп із зазначенням ПІП класного керівника / майстра виробничого навчання будуть розміщенні перед входами до училища.
Відповідальні особи будуть проводити кожну групу вступників окремо до визначеної аудиторії.
Допуск до училища здійснюватиметься за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора, захисного щитка або маски, в тому числі виготовленої самостійно) та після проведення термометрії безконтактним термометром.
У разі виявлення осіб з підвищеною температурою тіла понад 37,2°C або із ознаками гострого респіраторного захворювання такі особи не будуть допущені до корпусу.