Модельєр-конструктор

Конструктор одягу відповідає за створення колекцій. Це «модний інженер» з творчим талантом. Якщо дизайнер надихається ідеєю, робить начерки, ескізи майбутніх виробів, то спеціальність модельєра-конструктора одягу зобов’язує опрацювати і технічну сторону всіх моделей, а, зокрема, викрійки і лекала.
Чи вийде за допомогою цієї тканини створити потрібний обсяг? Як обробити край зрізу, намальованого на ескізі? Які припуски залишити? Він вирішує безліч найважливіших питань, від яких залежить кінцевий результат зовнішнього вигляду всієї колекції.
Безумовно, в кожному бренді такий фахівець виконує різноманітний набір обов’язків. Найчастіше компанії наймають модельєрів-конструкторів одягу, які відповідають і за розробку моделей, ескізів, і за технічну сторону їх виготовлення.
Якщо ви хочете бути затребуваним фахівцем у світі моди, станьте універсалом. Пройдіть навчання на модельєра-конструктора, щоб навчитися розвивати креативні ідеї у готові колекції. Також опануйте навики конструювання для розуміння технічних особливостей створення викрійок, швів, виточок і т.д. Тільки у цьому випадку вам вдасться досягнути справжнього успіху в світі моди, а компанії будуть цінувати ваші знання і досвід.
Наше училище пишається можливістю підготовки молодших спеціалістів / фахових молодших бакалаврів за спеціальністю 182 «Технології легкої промисловості». Даний напрямок у нашому училищі є найвищим щаблем підготовки кравців, на якому вони можуть досягти максимального рівня майстерності.
Для вступу на даний напрямок необхідна наявність диплому кваліфікованого робітника за професією «Кравець».